ZAWODNICY KLUBU SPORTOWEGO  "BUDOWLANI OPOLE"  -  ROK  2019

=============================================================================

 

ŁOCHOWSKA  JOANNA      ur.  1988              kategoria wagowa:   55 kg

         rekord życiowy: 207 kg (92+115)                                                        

 

srebrny medal Błękitne Miecze Miśnia 2019     -  187 kg (80+107)   w kat.  55 kg

złoty medal  MPS  Ciechanów 2019                  -  195 kg (85+110)   w kat.  55 kg

złoty medal ME  Batumi  2019                          -  199 kg (87+112)  w kat.   55 kg

 

KRASKA  KATARZYNA       ur.  1993              kategoria wagowa:   64 kg

    rekord  życiowy:   203 kg (88+115)

 

złoty medal MPS  Ciechanów 2019                -  184 kg (78+110)   w kat.  64 kg

I miejsce  Turniej Skorogoszcz   2018           -  179 kg (75+104) 

XII miejsce  MŚ  Anaheim   2017                  -  190 kg (82+108)  w kat. 58 kg

złoty medal  MPS  Zamość  2017                  -  191 kg (81+110)  w kat. 58 kg

IX miejsce  ME Split  2017                            -  198 kg (85+113)  w kat. 58 kg

złoty medal  MP AZS Biała Podlaska 2017   -  193 kg (83+110)  w kat. 58 kg

II miejsce IPPK  Ciechanów  2017                -  196 kg (83+113)  w kat. 58 kg

brązowy medal  MME  Eilat  2016                -  197 kg (83+114)  w kat. 58 kg

I miejsce Puchar Bałtyku Gdańsk 2016         203 kg (88+115) 

 

  MICHALSKI  ARKADIUSZ    ur.  1990         kategoria wagowa:   109 kg

    rekord życiowy:   405 kg (180+225)

 

 złoty medal  MPS  Ciechanów 2019               -  388 kg (172+216)  w kat.  109 kg

VI miejsce  ME  Batumi  2019                        -  400 kg (179+221)  w kat.   109 kg

brązowy medal  MŚ  Aszhabad  2018             -  403 kg (175+228)  w kat.   109 kg

złoty medal  MPS  Kobierzyce 2018               -  385 kg (175+210)  w kat. +105 kg

złoty medal  ME  Bukareszt  2018                  -  396 kg (175+221)  w kat.   105 kg

V miejsce  MŚ  Anaheim  2017                      -  393 kg (173+220)  w kat.   105 kg

złoty medal  MPS  Zamość  2017                   -  376 kg (166+210)  w kat. +105 kg

brązowy medal  ME Split  2017                     -  387 kg (170+217)  w kat.  105 kg

złoty medal  IPPM Opole  2017                     -  382 kg (167+215) 

VII miejsce IO  Rio de Janeiro  2016             -  400 kg (179+221)  w kat.  105 kg

złoty medal  MPS    Mrocza  2016                 -  396 kg (175+221)  w kat.  105 kg

srebrny medal  ME   Førde   2016                  -  403 kg (177+226)  w kat.  105 kg

III miejsce IPPM  Opole 2016                        -  405 kg (180+225)

brązowy medal w ME  Tbilisi 2015               -  399 kg (172+227)  w kat.  105 kg

V miejsce w MŚS Houston 2015                   -  398 kg (178+220)  w kat.  105 kg

srebrny medal  MPS Wałbrzych  2015           -  396 kg (175+221)  w kat.  105 kg

VI miejsce w MŚS   Almaty   2014                -  397 kg (175+222)  w kat.  105 kg

złoty medal w  MPS  Łuków  2014                -  404 kg (180+224)  w kat.  105 kg

V miejsce w  MES Tel Awiw  2014               -  388 kg (173+215)  w kat.  105 kg

 

ZWARYCZ  KRZYSZTOF      ur.  1990              kategoria wagowa:   81 kg

    rekord życiowy:   370 kg (153+185)

 

brązowy medal Błękitne Miecze Miśnia 2019     -  330 kg (150+180)   w kat.  89 kg

złoty medal  MPS  Ciechanów 2019                    -  338 kg (150+188)  w kat.  81 kg

XI miejsce  ME  Batumi  2019                            -  335 kg (152+183)  w kat.   81 kg

złoty medal  MPS  Kobierzyce 2018                    -  340 kg (155+185)  w kat. 85  kg

VI miejsce ME Bukareszt  2018                           -  332 kg (150+182)  w kat.  85 kg

srebrny medal MŚ Anaheim  2017                       -  359 kg (162+197)  w kat.  85 kg

złoty  medal  MPS   Zamość  2017                       -  355 kg (160+195)  w kat.  85 kg

brązowy medal ME Split 2017                              -  358 kg (159+199)  w kat.  85 kg

V miejsce  IPPM  Opole  2017                              -  334 kg (150+184) 

I runda DMP Polkowice 2017                               -  370 kg (153+185)

złoty  medal  MPS  Mrocza  2016                         -  336 kg (153+183)  w kat.  85 kg

VIII miejsce Turniej IWF Teheran 2016               -  345 kg (155+190)  w kat.  85 kg

 

 GRELA  ŁUKASZ        ur.  1993              kategoria wagowa:   102 kg

    rekord  życiowy:   385 kg (178+207)

 

 złoty medal  MPS  Ciechanów 2019                 -  335 kg (150+185)  w kat.  102 kg

IX  miejsce  ME  Batumi  2019                         -  359 kg (166+193)  w kat.  102 kg

brązowy medal  ME  Bukareszt  2018              -  357 kg (169+188)  w kat.  94 kg

złoty medal  MPS  Zamość  2017                     -  378 kg (178+200)  w kat. 105 kg

IV miejsce  IPPM Opole  2017                         -  359 kg (164+195) 

X miejsce  ME Split  2017                                -  365 kg (170+195)  w kat. 94 kg

IV miejsce ME Tbilisi 2016                              -  385 kg (178+207)  w kat. 94 kg

złoty medal MP AZS Częstochowa 2016          -  295 kg (130+165)  w kat. 94 kg

 

 

 

 BARTH   BARTŁOMIEJ    ur.  1996                  kategoria wagowa:    96 kg

    rekord życiowy:   340 kg (155+185)

 

 brązowy medal  MPS  Ciechanów 2019               - 331 kg (150+181)  w  kat.  96 kg

srebrny medal MMP Stok Lacki 2019                  - 330 kg (150+180)   w kat.  96 kg

X miejsce MEU23 Zamość 2018                          -  325 kg (150+175)  w kat.  94 kg

brązowy medal  MPS  Kobierzyce 2018                -  329 kg (147+182)  w kat. 105 kg

złoty medal MMP do lat 23 Ciechanów  2018      -  337 kg (150+187)  w kat. 105 kg  

brązowy medal IPPM  Opole  2018                      -  330 kg (145+185) 

II miejsce  Turniej Skorogoszcz 2018                   -  335 kg (150+185)

złoty medal MPS  Zamość  2017                          -  339 kg (153+186)  w kat. 94 kg

złoty medal MMP do lat 23 Zamość  2017           340 kg (155+185)  w kat. 105 kg 

X miejsce IPPM  Opole  2017                               -  310 kg (140+170)  

III miejsce  Turniej Skorogoszcz 2017                  -  320 kg (145+175)  

złoty medal MPJ do lat 20 Nidzica  2016             -  335 kg (153+182)  w kat. 94 kg 

VI miejsce  MŚJ do lat 20  Tbilisi 2016                -  335 kg (154+181)  w kat. 94 kg

 V miejsce MEJ do lat 20  Kłajpeda  2015            -  324 kg (146+178)  w kat. 94 kg

 V miejsce  MPS Wałbrzych 2015                         -  315 kg (145+170)  w kat. 94 kg

XI miejsce MŚJ do lat 20  Wrocław  2015            -  309 kg (141+168)  w kat. 94 kg

srebrny medal MPJ do lat 20  Zamość  2015         -  301 kg (137+164)  w kat. 85 kg

brązowy medal  MPJ do lat 20   Zamość 2014       291 kg (131+160)  w kat. 85 kg

 

 

IZDEBSKI  MARCIN    ur.  1999                  kategoria wagowa:    109 kg

 

     rekord życiowy:   353 kg (160+193)

 

złoty  medal  MPS  Ciechanów 2019                    - 352 kg (160+192)  w  kat.  109 kg

złoty medal MP AZS Biała Podlaska 2019          - 324 kg (141+183)  w  kat.  109 kg

złoty  medal MMP Stok Lacki 2019                    - 350 kg (160+190)   w kat.  109 kg

 

KULIK  PAWEŁ               ur.  1996                     kategoria wagowa:    96 kg


   rekord życiowy:   359 kg (156+203)

 

 

brązowy medal Błękitne Miecze Miśnia 2019     -  346 kg (156+190)   w kat.  96 kg

złoty medal  MPS  Ciechanów 2019                     -  355 kg (158+197)  w  kat.  96 kg

IX  miejsce  ME  Batumi  2019                             -  359 kg (156+203)  w kat.   96 kg

srebrny medal MMP Stok Lacki 2019                   - 346 kg (151+195)   w kat.  96 kg

XIX  miejsce  MŚ  Aszhabad  2018                      -  340 kg (150+190)   w kat.   89 kg

złoty medal  MPS  Kobierzyce 2018                     -  350 kg (150+200)   w kat.  94 kg

złoty medal MMP do lat 23 Ciechanów  2018      -  330 kg (145+185)   w kat. 94 kg

IV miejsce IPPM  Opole  2018                              -  327 kg (140+187)

I miejsce  Turniej Skorogoszcz 2018                     -  345 kg (155+190)

złoty medal MMP do lat 23 Zamość 2017             -  351 kg (155+196)  w  kat. 94 kg

I miejsce  Turniej Skorogoszcz 2017                     -  348 kg (153+195)

VII miejsce IPPM  Opole  2017                             -  340 kg (150+190) 

srebrny medal MPJ do lat 20 Nidzica  2016          -  323 kg (145+178)  w  kat. 94 kg

VII  miejsce MŚJ  Tbilisi 2016                              -  327 kg (147+180)  w  kat.  94 kg 

IV miejsce w  MEJ  Ejlat  2016                             -  328 kg (146+182)  w  kat.  94 kg

 

  ŁAZUGA  KONRAD        ur.  2003         kategoria wagowa:   67 kg

     rekord życiowy:   225 kg (104+121)

 

złoty medal OOM  Drzonków 2019            -  225 kg (104+121) w kat. 67 kg

złoty medal MPU15 Ciechanów 2018         -  209 kg (97+112) w kat. 62 kg

srebrny medal  MEU15  Mediolan 2018     -  210 kg (96+114) w kat. 62 kg

IX miejsce  Turniej Skorogoszcz 2018         -  170 kg (75+95)

XI miejsce IPPM  Opole  2018                     -  197 kg (85+112)

złoty medal  MP do lat 15  Białki  2017       -  155 kg (70+85)  w kat. 50 kg


 RÓŻAŃSKI   DARIUSZ      ur.  1997              kategoria wagowa:    109  kg

   rekord życiowy:   340 kg (153+179)

 

 srebrny medal MMP Stok Lacki 2019                    - 332 kg (150+182)   w kat.  +109 kg

złoty medal  Turniej Lewin Brzeski 2019               - 325 kg (145+180) 

IV miejsce MPS Kobierzyce 2018                            - 322 kg (147+175 w kat.  105 kg

 VIII miejsce MEU23 Zamość 2018                        - 340 kg (153+187) w kat.+105 kg

brązowy medal MMPU23 Ciechanów  2018           -  288 kg (130+158)  w kat. 105 kg

srebrny medal MPS   Zamość  2017                         -  332 kg (153+179)  w kat. 105 kg

VIII miejsce MEJ do lat 20 Durres 2017                  -  326 kg (150+176)  w kat. 105 kg

srebrny medal MMP do lat 20  Łuków 2017             -  312 kg (140+172)  w kat. 105 kg

 IV miejsce Turniej Skorogoszcz  2017                     -  320 kg (145+175) 

 mistrzostwa Opolskiego OZPC Opole 2016            -  310 kg (143+167)  poprawił wszystkie swoje rekordy życiowe

V miejsce MPJ do lat 20 Nidzica 2016                     -   291 kg (135+156)  w  kat. 105 kg

 pierwszy start: Turniej Skorogoszcz  2015               -  190 kg (85+105) 

 

SKULIMOWSKI  MATEUSZ     ur.  1998         kategoria wagowa:   85 kg

 

   rekord życiowy:   333 kg (153+180)

 

srebrny medal MPS Kobierzyce 2018              - 325 kg (147+178) w kat. 85 kg

IX miejsce MŚU20 Taszkient 2018                  - 331 kg (153+178) w kat. 85 kg

złoty medal MP AZS  Częstochowa 2018       -  323 kg (148+175)  w kat. 85 kg

srebrny medal IPPM  Opole  2018                   -  322 kg (145+177)

IV  miejsce MPS   Zamość  2017                     -  317 kg (147+170)  w kat. 85 kg

X miejsce MEJ do lat 20 Durres 2017             -  324 kg (151+173)  w kat. 85 kg

złoty medal MMP do lat 20  Łuków 2017        -  332 kg (152+180)  w kat. 94 kg

I rzut DMP Polkowice 2017                             -  333 kg (153+180)

złoty medal MPJ do lat 20  Nidzica  2016       -  328 kg (150+178)  w kat. 85 kg

 VII miejsce MEJ do lat 20  Ejlat 2016            -  322 kg (144+178)  w kat. 85 kg

 

SZATKOWSKI  MATEUSZ   ur.  1996        kategoria  wagowa:     73  kg

   rekord życiowy:  331 kg (145+186)

 

IV miejsce MMP Stok Lacki 2019                           - 232 kg (107+125) w kat. 73 kg

V miejsce MPS Kobierzyce 2018                               - 273 kg (128+145)  w kat. 77 kg

brązowy medal MMP do lat 23 Ciechanów  2018    -  286 kg (130+156)  w kat. 85 kg

III miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2018                   -  295 kg  (130+165) 

brązowy medal MMP do lat 23  Zamość 2017         - 305 kg  (135+170)  w  kat. 85 kg  

VI miejsce IPPM Opole  2017                                  -  331 kg  (145+186)

II miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2017                     -  320 kg  (140+180) 

srebrny medal MPJ do lat 20  Nidzica  2016            - 320 kg  (140+180)  w  kat. 85 kg  

VII miejsce MPS   Mrocza  2016                              -  312 kg  (137+175)  w  kat. 85 kg

V miejsce  MPS Wałbrzych  2015                             -  285 kg  (125+160)  w  kat. 77 kg

złoty medal  MPJ do lat 20   Zamość 2015                - 286 kg  (123+163)  w  kat. 77 kg

III miejsce Turniej Skorogoszcz 2015                       - 270 kg (120+150)  w kat. juniorów do lat 20

brązowy medal MPJ do lat 20  Zamość  2014           -  258 kg  (115+143)  w  kat.  77 kg


URBAN   KACPER           ur.  2001        kategoria  wagowa:     67  kg

    rekord życiowy:  220 kg (100+120)


brązowy medal  MPS Ciechanów 2019                    - 255 kg (115+140)  w kat. 67 kg

brązowy medal  MPS Kobierzyce 2018                   - 232 kg (109+123)  w kat. 62 kg

XII miejsce ME17 Mediolan 2018                           - 221 kg (100+121)  w kat. 62 kg

srebrny medal OOM Piekary Śląskie 2018              - 223 kg (105+118)  w kat. 62 kg

IX miejsce IPPM Opole  2018                                  -  220 kg  (100+120)

VII miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2018                  - 200 kg  (90+110)

srebrny medal MPS Zamość 2017                             - 213 kg (98+115)  w kat. 56 kg

brązowy medal OOM Siedlce  2017                          - 202 kg  (92+110)  w kat. 56 kg  

V miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2017                     - 192 kg  (85+107) 

złoty medal MPJ do lat 15  Biłgoraj  2016                - 172 kg  (75+97)   w  kat. 50 kg  

IV miejsce MEJ do lat 15 Nowy Tomyśl 2016          - 162 kg  (74+88)    w kat. 50 kg

mistrzostwa Opolskiego OZPC  2016  Opole            - 185 kg (82+103)  rekord Polski Juniorów do lat 15 i 17
                                                                                                                                                                        

 


 

 

Sponsorzy